Home
Videos uploaded by user “DyKifle”
Cs 1.6 kunder FitaGamerTV / Shqip Gaming / 1 vs 1
 
11:31
Nese ju pelqen videoja mundsisht like, comment dhe share. Kanali i FitaGamerTV: https://www.youtube.com/channel/UCkKEiOAgAoBMCKxQSd-Uh4Q
Views: 1082 DyKifle
Gta V momente qesharake / Gaming Shqip
 
06:28
►Ne qofte se deshironi me shum ksi momente qesharake ateher kontriboni me susbscribe, like, share se me mbeshtetni shume ◄ ►Kanali I shokut: https://www.youtube.com/channel/UCkKEiOAgAoBMCKxQSd-Uh4Q ◄ ⍟ Veretje: E gjitha videoja eshte postuar per qellime promovuese. Të gjitha të drejtat të materialeve të publikuara audio, video, grafike dhe tekst i përkasin pronarëve të tyre përkatës, qe i bie se un nuk perfitoj para me keto. ⍟
Views: 982 DyKifle
Momente qesharake Ne Cs Go/ Gaming Ship Pjesa #1 Kosova Server
 
06:32
Mundsisht like, sub edhe share. Kanali i dostit : https://www.youtube.com/channel/UCkKEiOAgAoBMCKxQSd-Uh4Q
Views: 562 DyKifle
Intro per kanalin tem #1
 
00:07
Views: 74 DyKifle
Noob kill PUBG
 
00:16
I NEED TO POST DIS VIDEO IN ORDER TO COMPLETE THE LEVEL 1 STEAM REQUIRMENTS.
Views: 35 DyKifle
Cs Go Shqip
 
28:44
Shok ende jam ne procesin e permisimit te livestreamit pasi qe jam ende i ri ne ket proces, ju kishna lut per mirkuptim cdo koment pozitiv e negativ e cmoj pasi qe edhe msoj prej to.
Views: 54 DyKifle
Cs Go: Kunder Fites
 
14:35
Views: 62 DyKifle
PUBG SHQIP 1#
 
35:15
Views: 87 DyKifle